Najtańszy kredyt gotówkowy

Porównanie kredytów gotówkowych

Jaki kredyt gotówkowy jest najlepszy

Z reguły decydujemy się na kredyt gotówkowy w momencie, kiedy potrzebujemy szybko niezbyt dużej sumy pieniędzy na przykład na drobny remont, prezenty lub wyjazd na wakacje. Wydawałoby się, że różnice w prowizjach za udzielenie kredytu przy niedużej kwocie rzędu piętnastu tysięcy złotych nie mogą być duże i nie trzeba przywiązywać zbyt dużej wagi do wyboru najtańszego banku.

Okazuje się jednak, że nawet przy takiej kwocie koszty kredytów w różnych bankach mogą różnić się nawet o kilka tysięcy. Zapewniam, że nie nastąpiła tutaj pomyłka w druku. Portal Bankier przeprowadził niedawno test mający wyłonić najkorzystniejszy kredyt gotówkowy. W skrócie założenia były następujące kredyt gotówkowy na trzy lata, kwota piętnaście tysięcy złotych, miesięczny dochód rodziny około pięciu tysięcy złotych. Najtańsze kredyty oferowały banki Getin, BNP Paribas oraz Eurobank ich koszt wahał się w przedziale około 2900 – 3400zł. Natomiast najdroższe kredyty gotówkowe oferowali Bank Pocztowy, Bgż oraz PKO i były to sumy w przedziale od około 6700zł do aż 9000zł.

Jak widać różnica jest ogromna i nie tylko przy wyborze kredytu hipotecznego należy dokładnie porównywać oferty również przy kredycie gotówkowym można dużo zaoszczędzić podejmując odpowiednią decyzję.

2 thoughts on “Najtańszy kredyt gotówkowy

  1. Przeglądałem temat i jestem naprawdę zaskoczony, że przy tak małych kredytach mogą być tak duże różnice w ich cenie. Aż nie chce się wierzyć jak pomyślę o kredytach hipotecznych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *